حزب الله سایبر صومعه‌سرا

انعکاس اخبار فرهنگی - مذهبی شهرستان صومعه‌سرا

حزب الله سایبر صومعه‌سرا

انعکاس اخبار فرهنگی - مذهبی شهرستان صومعه‌سرا

۱۴ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

رهبر انقلاب:« گزارشهایی به من میرسد که بعضی از طرحهای کلان در موضوعات تحقیقاتی مهم مثل هوافضا، ماهواره و امثال اینها، دچار توقّف یا لنگی است؛ این من را نگران میکند، این را میخواهم اینجا بگویم که مطالبه‌ی عمومی باشد، من از مسئولین امر به طور جدّی درخواست میکنم به این مسائل بپردازند. این طرحها، طرحهای بسیار مهمّی است؛ حتّی بعضی از طرحهای تحقیقاتی مربوط به انرژی هسته‌ای همین طور [است‌]. اینها نبایستی مطلقاً توقّف پیدا کند. ۹۵/۷/۲۸»
پنجاه و پنجمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری - تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌‌ای درخصوص دفاع رهبر انقلاب از جامعه‌ی علمی و نخبگان کشور با عنوان «تا نفس دارم لحظه‌ای کوتاه نمی‌آیم» منتشر شد.
هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ی خود؛«هم‌آورد قدرتمند» به تبیین پیام نشست بین المللی راهکار سیاسی برای بحران سوریه  پرداخته است.
عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از حضور رهبر انقلاب در یادمان شهدای شهر پاوه در مهرماه سال ۱۳۹۰ است.
پنجاه و پنجمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید فتحی شقاقی، تقدیم شده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
نسخه تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A۴) دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)


http://telegram.me/hizbullahcyber


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۵ ، ۱۱:۰۰
مکتب الشهداء


سید محمود رزمگیر، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با اشاره به افتتاح نخستین مهدکودک قرآنی در این شهرستان، اظهار داشت: مهدکودک ریحانة النبی، وابسته به موسسه پویش نور با رویکرد حفظ مفهومی، کاربردی در قالب شعر، داستان و بازی با مدیریت فاطمه نظیفی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

وی با بیان اینکه این مهد و پیش‌دبستانی زیر نظر استاد حسین همتی، مدرس برتر کشور و مولف کتب آموزشی و مبدع شیوه‌های نوین آموزشی اداره می‌شود، افزود: مشاوره و روانشناسی کودک و خانواده از دیگر برنامه‌های این پیش‌دبستانی است.

 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه مهدکودک و پیش‌دبستانی ریحانة النبی دارای مجوز رسمی از سوی آموزش و پرورش است، گفت: آموزش قرآن از کودکی، نسلی متدین را برای جامعه می سازد.

 

رزمگیر با بیان اینکه هدف از برپایی این مهد و پیش‌دبستانی آشنایی خردسالان در سنین اوج یادگیری با فرهنگ اسلامی است، تصریح کرد: آموزه های قرآنی باید از سنین کودکی انتقال داده شود.

 

وی خاطرنشان کرد: ترویج آموزه های قرآنی از پیش دبستانی ها، مهدهای کودک، خانواده ها و ... بسیار اهمیت دارد چرا که کودک از نونهالی با قرآن کریم عجین می شود.

 

سید محمود رزمگیر با بیان اینکه آموزه های قرآنی باید از سنین پائین منتقل شود، اظهار داشت: آموزش قرآن از کودکی، نسلی متدین را خواهد ساخت.

 

 وی با بیان اینکه جامعه ما به خصوص نسل جوان امروز بیش از هر زمانی به ترویج مفاهیم الهی نیازمند است گفت: ترویج آموزه های قرآنی از پیش دبستانی ها، مهدهای کودک، خانواده ها و ... بسیار اهمیت دارد چرا که کودک از نونهالی با قرآن کریم عجین می شود.

 

رزمگیر با تاکید بر قرآنی شدن مهدکودک ها و پیش دبستانی ها، تصریح کرد: آموزه های دینی وقتی از نونهالی با جان و ذهن کودکان عجین شود قطعا شاهد پرورش نسلی انقلابی و مومن خواهیم بود.


http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۵ ، ۰۸:۴۶
مکتب الشهداء


عزیز خادم شریف، رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا در حاشیه برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار داشت: قرآن نقش تاثیرگذاری در سلامت جامعه دارد.

 

وی با بیان اینکه قرآن کریم در مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان نقش موثری دارد، افزود: با توسعه مراکز قرآنی و مانوس شدن هر چه بیشتر دختران و پسران ایران اسلامی با مفاهیم قرآنی می توان بیش از پیش به مصونیت جامعه در قبال تهاجم فرهنگی دشمنان امیدوار شد.

 

رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه سرا با تاکید بر ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، گفت: قرآن در هدایت و روشنگری افراد جامعه بسیار تاثیرگذار است.

 

خادم شریف با بیان اینکه مسابقات قرآنی در ترویج فرهنگی قرآنی جامعه نقش بسزایی دارد، تصریح کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، حضور در مسابقات قرآنی به رشد کمی و کیفی فرهنگ قرآن در سطح جامعه منجر می‌شود. 

 

وی خاطرنشان کرد: هنگامی که نوجوانان و جوانان در فضای قرآنی برای مسابقه با دیگران حضور پیدا می کنند، این حرکت مقدمه‌ای برای درک و فهم مفاهیم قرآنی است.

 

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا با بیان اینکه باید برای تداوم فرهنگ قرآنی از روش های نوین و جذاب استفاده کرد، اظهار داشت: خانواده ها باید توجه بیشتری در این راستا داشته باشند تا فرزندان از کودکی با قرآن انس بگیرند.


http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۵ ، ۱۵:۴۵
مکتب الشهداء
رهبر انقلاب: ملت یمن را دعا می‌کنیم و  هر کمکی بتـوانیم میکنیم. «یمن قریب یک‌سال‌ونیم است که دارد بمباران میشود؛ شوخی است؟ یک کشور را، آن هم نه مراکز نظامی‌اش را، [بلکه‌] بازارها را، بیمارستان‌ها را، خانه‌های مردم را، اجتماعات را، میدانها را، مدارس را، بیایند همین‌طور بمباران کنند! این چیز کوچکی نیست؛ این خیلی جرم بزرگی است. نه ماه رمضان بفهمند، نه ماه حرام بفهمند، نه ملاحظه‌ی کودک بکنند، این‌همه کودک‌کشی بکنند... با پشتوانه‌ی آمریکا» ۹۵/۰۵/۱۱
پنجاه و چهارمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری - تبیینی خط حزب‌الله در هفته‌ی دوم محرم ۱۴۳۸ با سخن هفته‌‌ای درخصوص مبارزان یمنی با عنوان «روضه‌ی یمن» منتشر شد.
هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ی خود به تبیین «روش امام حسین در مواجهه با طاغوت» پرداخته است.
عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از برگزاری مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در سال ۷۷ با حضور رهبر انقلاب در شهر قم است.
پنجاه و چهارمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح قمربنی‌هاشم حضرت عباس‌بن‌علی (علیه‌السلام)، تقدیم شده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
نسخه تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A۴) دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)
 

http://telegram.me/hizbullahcyber


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۵ ، ۱۵:۳۹
مکتب الشهداء
«می‌گویند تاریخ بزرگ‌ترین معلم انسان‌هاست و گذشته، چراغ راه آینده است. پس اگر تاریخ، حکم "معلم" و "چراغ راه" را دارد، باید بتوان از آن درس فرا گرفت و بر مسیر حرکت نور تاباند تا بهتر و درست‌تر به پیش رفت. از این منظر، واقعه‌ی عاشورای سال ۶۱ هجری نیز اگرچه بیش از ۱۴ قرن از آن گذشته است، اما حاوی درس‌ها و عبرت‌هایی برای امروز ماست. یک سؤال مهم آن است «که ببینیم چه شد که پنجاه سال بعد از درگذشت پیغمبر جامعه‌ی اسلامی به آن حدّی رسید که کسی مثل امام حسین ناچار شد برای نجات جامعه‌ی اسلامی، چنین فداکاری‌ای بکند؟ ۷۱/۴/۲۲».
پنجاه و سومین شماره هفته‌نامه خبری تبیینی خط حزب‌الله در هفته اول محرم ۱۴۳۸ به تبیین حادثه بزرگ عاشورا و رفتار سیدالشهدا (علیه‌السلام) به عنوان مصداق بارز عدم تبعیت از دشمنان و جهاد کبیر با عنوان «کربلا، درس جهاد کبیر»منتشر شد.
هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در گزارش هفته خود به معرفی ۱۴ منبع معرفتی، تاریخی، ادبی برای اهالی هیات از سوی رهبر انقلاب؛ پرداخته است.
خبر ویژه خط حزب‌الله به خبری از حضور رهبر معظم انقلاب در منازل ۳ شهید دوران دفاع مقدس، در آستانه ماه محرم اختصاص یافته است.
عکس ویژه‌ی این هفته نشریه، تصویری از برگزاری مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در سال ۷۷ با حضور رهبر انقلاب در شهر قم است.
پنجاه و سومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح  وهب بن وهب، یار نصرانی سیدالشهداء علیه‌السلام تقدیم شده است.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A۴) دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

 

http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۵ ، ۰۹:۳۷
مکتب الشهداء


سینا پورمحسن، مداح اهل بیت صومعه‌سرا بابیان اینکه از دوران ابتدایی وارد عرصه مداحی شده ام اظهار داشت: در این عرصه از محضر اساتیدی همچون حاج صادق آهنگران، حاج مهدی میرداماد، حاج سعید حدادیان، حاج یدالله بهتاش، حاج مصطفی خرسندی و حاج غلامرضا سازگار کسب فیض کرده ام.

 

وی با بیان اینکه نداشتن استاد و راهنما از نظر اخلاق و فنون مداحی بدون شک مشکلاتی را به دنبال دارد، افزود: استاد چراغ راه مداح و سرمشق اصلی در این وادی است.             

      

این مداح اهل بیت صومعه‌سرا با بیان اینکه بدون ریاضت و تلمذ در محضر اساتید و بدون فراگیری فنون مداحی و در مراحل اصولی این امر، مدیحه سرا دوام زیادی در این عرصه ندارد، گفت: هیئات مذهبی صومعه‌سرا در کنار همه کمبود‌ها و مشکلات، جزء هیئت‌های معنوی و بسیار منسجم استان هستند که همچون خط مقدم جبهه جنگ نرم عمل می‌کنند.

 

وی، هیئت‌های مذهبی را بهترین مکان برای مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن دانست و خاطرنشان کرد: ما مسمانان و شیعیان تاثیر ائمه(علیه‌السلام) را در زندگی خود به عینه دیده‌ایم، چه رسد  روضه خوانان این وادی که سعادت سخن وری، آن هم اینچنین والا نصیبشان شده و به فرموده امام صادق (علیه‌السلام):«چه نیک است که برای این خاندان زینت باشیم نه مایه سرافکندگی».

 

مسئول بسیج مداحان صومعه‌سرا با بیان اینکه جز نوکری در آستان ائمه(علیه‌السلام) چیزی ندارم و این شاکله مایه افتخار و مباهاتم است، اظهار داشت: امید است محرم و  ایام عزای اباعبداللهفصلی از امام شناسی و آشنایی هرچه بیشتر بامعارف اهل بیت(علیه‌السلام) را برایمان رقم بزند و تحت الطاف نورانی حضرت سیدالشهدا حیات طیبه و مبارکی داشته باشیم.

 

سینا پورمحسن ،مداح اهل بیت عصمت و طهارت(علیه‌السلام) صومعه‌سرا، متولد سال 1373 در این شهرستان است که هم اکنون در حال تحصیل در رشته حسابداری است. وی در مسابقات مداحی در رده سنی 16 تا 20 سال در سال 1391 مقام اول و در دوران دانش آموزی در شیراز مقام اول کشوری را کسب کرده است.


http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۵ ، ۱۰:۰۸
مکتب الشهداءبه گزارش حزب الله سایبر صومعه‌سرا، همه هیئت ها، هیئتی ها، مداحان و منبری‌هایی که در این ایام در شهرستان صومعه‌سرا و حومه برنامه دارند می‌توانند برای انعکاس و اطلاع‌رسانی برای دسترسی هرچه بهتر مردم حزب الله صومعه‌سرا مشخصات مراسم خود را در قسمت نظرات یا تماس با ما ثبت نمایند.


مسجد امام حسین علیه السلام صومعه‌سرا

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 21

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین صدیق

مداحان: کربلایی مهدی اخوان - حاج حسن مجیدیان - حاج سینا پورمحسن


مسجد جامع صومعه‌سرا

هیأت امنا، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی انصارالمهدی(عج)

زمان: دهه اول محرم از یکشنبه 11 مهر به مدت 12 شب همراه با اقامه نماز مغرب و عشا

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین صدری

مداح: حاج هادی نیک‎بین


مسجد جعفری

هیأت امنا و هیأت عاشقان ثارالله علیه السلام

(مصلی نماز جمعه شهرستان صومعه‌سرا)

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب همراه با اقامه نماز مغرب و عشا

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی

(امام جمعه شهرستان صومعه سرا)

مداحی مداحان اهلبیت علیهم السلام


آستان مقدس آقا مهدی آقا صومعه‌سرا

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 21:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین مجید رحمت‎زاده

مداحان: کربلایی مظاهر اصغری - حاج محمد پوراسماعیلی


مسجد جامع صومعه‌سرا

هیأت امنا، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی انصارالمهدی(عج)

زمان: دهه دوم محرم از جمعه 23 مهر الی به مدت 8 شب همراه با اقامه نماز مغرب و عشا

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین ریحانی

مداحان: حاج مهدی اخوان - حاج سینا پورمحسن


مسجد جامع صومعه‌سرا

هیأت امنا، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی انصارالمهدی(عج)

زمان: دهه سوم محرم از شنبه 1 آبان به مدت 10 شب همراه با اقامه نماز مغرب و عشا

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین صدیق

مداحان: کربلایی سیدتقی جلالی - حاج مرتضی نعمتی


مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام چوبکیان

هیأت امنا و کانون فرهنگی رایة العباس علیه السلام

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 12 شب از ساعت 20:30

"همراه با قرائت زیارت عاشورا"

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین میثم میرزانژاد

مداحان: حاج محمد پوراسماعیلی - حاج محمد جوان‎مشعوف


مسجد جامع عربان

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 23:15

مداح: حاج سینا پورمحسن


مسجد حضرت ابوالفضل علیه‎السلام رونکیان

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 24

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین میرفاطمی

مداح: حاج سینا پورمحسن


مسجد ولیعصر(عج) طاهرگوراب

هیأت محبان اهل بیت علیهم‌السلام

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 12 شب از ساعت 21:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صدیقی

(امام جمعه شهرستان صومعه‌سرا)

مداح: کربلایی قاسم آزمایش

از عزاداران به صرف شام پذیرایی به عمل می آید


مسجد جامع گوراب زرمیخ

هیأت حضرت بنت الحیدر سلام الله علیها

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 22:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین جلالی

(امام جمعه گوراب‎زرمیخ)

مداحان: کربلایی سیدمهدی حقی - کربلایی سیدمیلاد مظلوم


مسجد امام جعفرصادق علیه‎السلام مرجقل(بازارجمعه)

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 21:30

مداح: کربلایی سیدساجد رازدار


مسجد ولیعصر(عج) فشخام

زمان: از دوشنبه 12 مهر به مدت 10 شب از ساعت 20

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین فروتن

مداحان: برادر آریا حسن‎نژاد - کربلایی کریم نصرین کامران - کربلایی نورالدین کامران


مسجد جامع طاهرگوراب

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 12 شب از ساعت 22:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین باقی‌زاده

مداح: حاج حمید شاهکویی


مسجد امام خمینی(ره) کلیدبر

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 20:15

مداح: کربلایی سیدساجد رازدار


آستان مقدس آقامیرقوام زیکسار

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 12 شب از ساعت 21:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین حسینی چمنی

مداح: حاج مهدی اخوان

از عزاداران به صرف شام پذیرایی به عمل می آید


مسجد امام حسین علیه‎السلام دوگور

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 21:30

مداح: حاج سینا پورمحسن


مسجد مجیب المضطرین گوراب‎زرمیخ

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 23

مداح: کربلایی سیدساجد رازدار


مسجد صاحب‎الزمان(عج) کوده

هیأت حضرت بنت‎الحسین علیه‎السلام

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 10 شب از ساعت 23:30

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین شفقتی

مداح: نوید نظری


آستان مقدس امامزاده سیدمحمد ضیابر

زمان: از یکشنبه 11 مهر به مدت 11 شب از ساعت 22

سخنرانان: حجت الاسلام والمسلمین صدیقی، حجت الاسلام والمسلمین افتخاری ، حجت الاسلام والمسلمین اقدامی

مداح: کربلایی محمد امانیدر حال به روزرسانی...


http://telegram.me/hizbullahcyber

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۵ ، ۰۸:۵۸
مکتب الشهداء


عزیز خادم‌شریف، رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم اظهار داشت: برگزاری مراسم در شان و ارزش امام حسین(علیه‌السلام) از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در بین مردم برخوردار است و این مهم باید در عزاداری‌های ماه محرم و صفر مدنظر قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه مراسم‌های عزاداری امام حسین(علیه‌السلام) توسط اوقاف در قالب طرح «بصیرت عاشورایی» برگزار می‌شود، افزود: امسال 17 بقعه متبرکه شهرستان صومعه‌سرا میزبان طرح مذکور هستند.

 

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: تبیین قیام امام حسین(علیه‌السلام)، برپایی نماز جماعت وخیمه‌های معرفت و پاسخگویی به سؤالات شرعی در خیمه‌های معرفت توسط مبلغین اعزامی و مستقر ازجمله برنامه‌های طرح «بصیرت عاشورایی» است.

 

خادم‌شریف با بیان اینکه اجرای طرح «بصیرت عاشورایی» از روز اول محرم در بقاع متبرکه آغاز می‌شود، تصریح کرد: برگزاری تجمع بزرگ لبیک یا حسین(علیه‌السلام)، برگزاری همایش رهروان زینبی(سلام‌الله علیها) وبرپایی نماز جماعت در روز تاسوعا و عاشواری حسینی از جملهبرنامه‌های طرح «بصیرت عاشورایی» است.

 

وی با اشاره به قرائت و بیان شعرهای آئینی و مداحی‌های اصیل در این مراسمات خاطرنشان کرد: این مجالس، مکان مناسبی برای جلوگیری از ترویج و اشاعه خرافات هستند.

 

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم قیام عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر بود، اظهار داشت: باید تلاش کنیم این فرهنگ را بیش از پیش در جامعه نهادینه کنیم.http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مهر ۹۵ ، ۰۹:۱۷
مکتب الشهداء


سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج خواهران صومعه‌سرا در حسینیه سپاه این شهرستان اظهار داشت: نقش پررنگ خواهران و مادران در دفاع مقدس به خوبی مشهود است.

وی با بیان اینکه اگر تلاش و همکاری مادران و خواهرن و همسران شهدا، جانبازان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس نبود ،نمی‌توانستیم دستاوردی داشته باشیم، افزود: برخی از واقعیات به دلیل ارزش مانند واقعه عاشورا به اندازه تاریخ وسعت دارند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا، دفاع مقدس را اوج افتخارت ملت ما دانست و گفت: در دفاع مقدس زیبایی‌هایی نهفته است که باید با ذکر آن نسل جوان مطلع شوند.

سرهنگ عاشوری، با بیان اینکه دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها ،فداکاری‌ها، گذشت‌ها و ایثارهاییست که ما را به پیروزی رساند، تصریح کرد: در هشت سال جنگ کشور ایران، از نظر تجهیزات و امکانات با کشورهای دیگر قابل قیاس نبود اما اخلاص رزمندگان سبب پیروزی این نبرد ناجوانمردانه شد.

آرزو محمدی فرمانده حوزه بسیج خواهران صومعه‌سرا تکریم، و معصومه آب‎بند به عنوان فرمانده جدید حوزه کوثر خواهران معرفی شد.


http://telegram.me/hizbullahcyber

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۵ ، ۱۳:۵۹
مکتب الشهداء
«باید مراقب بود. امروز کشور به اتحاد نیروها احتیاج دارد. بخصوص نیروهای مؤمن. نیروهای پای کار.۹۵/۷/۵» زیرا دشمنان انقلاب «یکی از این ترفندهایی که اخیراً یاد گرفته‌اند و دارند اعمال میکنند، ایجاد دوقطبی‌های کاذب است؛ دوقطبی‌های دروغین.۹۴/۱۲/۵» اولین بار شهریور ماه دو سال قبل بود که رهبر انقلاب از کلیدواژه «دوقطبی» برای هشدار درباره شکل‌گیری وضعیتی خاص در جامعه استفاده کردند.
پنجاه و دومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری - تبیینی خط‌ حزب‌الله در سخن این هفته خود به اصرار رهبر انقلاب بر اتحاد نیروهای مومن و انقلابی و پرهیز از دوقطبی‌های مصنوعی پرداخته است.
گزارش این شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در آستانه فرارسیدن ماه محرم و ایام عزای حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام به ۱۰ توصیه از رهبر انقلاب برای غنیمت شمردن «فرصت هیات در محرم» اختصاص دارد.
عکس ویژه‌ی این هفته نشریه، تصویری کمتر دیده‌شده‌‌ای از شرکت رهبر انقلاب در سومین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.
پنجاه و دومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح جانباختگان حادثه مسجد ارک تهران در محرم سال ۱۳۸۳ تقدیم می‌شود.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و  A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
برای دسترسی به آرشیو نشریه هم می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

 


http://telegram.me/hizbullahcyber


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۵ ، ۰۹:۱۷
مکتب الشهداء